System Capital Management організовує закупку

System-Capital-ManagementТорги оголошені 14 січня 2014 року, відбудуться вони на електронному майданчику «Закупівлі». Організатор торгів — філія SCM «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат» — є основним виробником флюсу і вапна в Україні.

Оновлення обладнання організацією проводиться постійно, а закупівлі здійснюються за допомогою організації тендерів. Можливість проведення торгів за допомогою електронного аукціону дозволяє залучити на торги велику кількість учасників, інформація по конкурсу надається при реєстрації на сайті аукціону

Можливість проведення торгів за допомогою електронного аукціону дозволяє залучити на торги велику кількість учасників, інформація по конкурсу надається при реєстрації на сайті аукціону. Як повідомляється в оголошенні, торги будуть проходити у формі цінових запитів. Тобто учасникам необхідно ознайомитися зі списком необхідного обладнання та надати свої ціни.

Той, хто запропонує найнижчу ціну, матиме більше шансів на перемогу в електронних торгах. Закупівельна документація надається зареєстрованим учасникам на електронній торговельному майданчику. Закінчення прийому заявок заплановано 20 січня 2014 року до 16:00.