Шахти ДП Антрацит поповняться саморятівниками

Предмет закупівлі тендеру, організатор якого ДП Антрацит, відноситься до категорії медичного, ортопедичного та хірургічного обладнання. ДП Антрацит проводить медичний тендер, щоб знайти постачальника навчальних та ізолюючих саморятівників. У першому лоті — 12 одиниць обладнання, а в другому лоті — 780 одиниць. Про проведення торгів підприємство оголосило 30 жовтня.
Кінець 2012 року і перший квартал 2013 року — такі терміни поставок визначив організатор тендера. В документації конкурсних торгів, яку учасники отримають у відділі закупівель за адресою замовника на вул. Ростовської, 38, у м. Антрацит, Луганської області, позначено місце поставки, де будуть чекати продукцію. Це ОП Шахти Комсомольська та Партизанська, які знаходяться так само в м. Антрацит.

Банківська або страхова гарантія компаніям, які приймають участь в тендері, не знадобиться, конкурс проводиться без тендерного забезпечення. В актовому залі за вищевказаною адресою 30 листопада тендерний комітет вирішить, кому довірити поставку саморятівників.