«Чорноморнафтогаз» виставить підготовлену охорону на свої об’єкти

закупкаДержавне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» оголосило про проведення відкритого конкурсу з вибору організації, що займається наданням послуг з охорони об’єктів.

Документи для участі в тендері можна подавати замовнику до 24-го лютого. Як повідомляє e-zakupki, підготовлені заявки не потребують забезпечення грошовою заставою або банківською гарантією по Україні.

Майбутньому переможцю аукціону належить охороняти об’єкти підприємства «Чорноморнафтогаз», частина яких включена до переліку особливо важливих об’єктів нафтогазового комплексу України. Вони розташовані на території Кримського півострова і Генічеського району Херсонської області. Для надання послуг потрібно щодня виділяти наряди охоронців у кількості, передбаченій табелями постів, екіпірованих спеціальними засобами індивідуального захисту та засобами радіозв’язку.

За умовами закупівель підприємств України, режим охорони об’єктів нафтогазової галузі буде визначений додатково. Оплата за надані послуги здійснюватиметься на підставі виставлених виконавцем рахунків і підписаних сторонами актів протягом 30 діб.