У школах і дитсадках Миколаєва перевірять на похибку засоби вимірювання теплової енергії

тендер

Під час літніх канікул управління освіти Миколаївської міської ради вирішило зайнятися повіркою приладів обліку теплової енергії у школах, гімназіях, дитячих садках, професійно-технічних училищах, дитячих центрах та інших підвідомчих установах міста.

Для цього потрібна організація, яка виконає всі необхідні роботи. В даний час ведуться її пошуки.

Вже зовсім скоро відбудеться тендер в Миколаєві, за результатами якого визначиться виконавець послуг з повірки теплових лічильників в освітніх установах. З ним підпишуть контракт, згідно з яким в обов’язки підрядника увійде виконання робіт з демонтажу приладів, їх повірки та монтажу, а також пуско-налагоджувальні заходи.

За інформацією замовника закупівель, всього планується здійснити повірку приладів обліку теплової енергії на 87 об’єктах, список яких надано у тендерній документації. За умовами аукціону, всі послуги повинні бути надані в термін до 1-го жовтня 2013 року. Після повірки кожного приладу необхідно надати в управління освіти Миколаївської міськради відповідний акт.

Зазначимо, що бажаючі взяти участь у вищевказаному тендері повинні підготувати та надати замовнику свої пропозиції не пізніше 27-го червня. У цей же день конкурсна комісія розкриє всі отримані конверти з заявками претендентів.