У Криму шукають перевізника питної води в місця проживання татар

закупкаРеспубліканський комітет Автономної Республіки Крим у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян оголосив про проведення тендеру на надання послуг з доставки вантажів транспортними засобами.

Зокрема , як уточнює e-zakupki, предметом закупівель є перевезення протягом березня- грудня 2014 року питної води в масиви, де проживають в даний час депортовані кримські татари, а також особи інших національностей.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій для бажаючих взяти участь в аукціоні закінчується 5-го лютого. Надавати забезпечення заявок не потрібно.

Найменування маршрутів проходження, загальна відстань і потреба населення у воді на вищевказаний період описані в документації до тендеру на перевезення. Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, загальна кількість днів, в які необхідно здійснювати підвезення прісної питної води за вказаними адресами компактного проживання депортованих кримських татар та осіб інших національностей в 2014 році становить 236 днів . Зокрема, в березні та жовтні-грудні воду потрібно підвозити по 5 днів на тиждень, а в період з квітня по вересень по 6 днів на тиждень.

 

 

 

 

бодибилдинг