У Києві з’ясують наскільки небезпечна реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі для довколишніх споруд

закупкаНа Поштовій площі у Подільському районі міста Києва триває реконструкція транспортної розв’язки. Будівельно-монтажні роботи, передбачені проектом, можуть впливати на існуючу навколишню забудову, тому було прийнято рішення провести моніторинг деформацій будівель.

Комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» вже оголосило про проведення тендеру на надання подібних послуг. Йдеться про оцінку технічного стану будівельних конструкцій будівлі за адресою вул. Набережно-Хрещатицька 3-А, а також підпірних стін набережної та Київського річкового вокзалу від причалу № 7 до причалу № 11. Всі ці об’єкти межують з реконструкцією транспортної розв’язки на Поштовій площі.

Для участі у даному тендері в Києві необхідно підготувати і направити свої пропозиції на розгляд замовника до 24-го липня. З майбутнім переможцем торгів підпишуть контракт, за умовами якого виконавцю доведеться надавати такі види послуг: візуальний моніторинг деформацій будівель, інструментальний і автоматизований геодезичний моніторинг, оцінка технічного стану. З докладним завданням по кожному виду можна ознайомитися в документації до аукціону.

Відзначимо, що дані роботи є продовженням подібних робіт, що виконувались в 2012 році. Отримані результати будуть враховані при оцінці впливу реконструкції Поштової площі на існуючу навколишню забудову.