«Укргазпромгеофізика» закуповує вибухові засоби

тендерФілія ДК «Укргазвидобування» «Укргазпромгеофізика» займається виконанням широкого спектру промислово-геофізичних досліджень, які залишаються невід’ємною частиною головних виробничих напрямків компанії. Дані напрямки полягають в розвідці, будівництві, розробці родовищ вугілля, видобутку вуглеводневої сировини, бурінні та ремонті старого фонду свердловин.

Центральне завдання управління полягає в здійсненні промислово-геофізичних досліджень, а також прострілювально-вибухових робіт з метою вирішення найважливіших геолого-промислових задач, до яких входять:

— виявлення родовищ і покладів нафти і газу;
— їх оцінка промислового значення на різних етапах розвідки;
— перевірка процесу вилучення при здійсненні розробки родовищ газу і нафти, а також технічного стану свердловин і технологічних операцій, проведених в них.

Ще однією стороною діяльності геофізичного управління «Укргазпромгеофізика» є проведення тендерів в Харкові. 28 березня 2013 року підприємство подало інформацію про те, що збирається провести торги на закупівлю вибухівки, а саме 6 найменувань кумулятивних зарядів і перфорованих систем.

Подібні закупівлі підприємство проводило і раніше, хоча найчастіше все-таки підприємством проводяться тендери на закупівлю обладнання. Розкриття пропозицій слід очікувати 29 квітня нинішнього року.