«Укравтогаз» відкриває новий тендер

тендер«Укравтогаз» є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України». Головним напрямком діяльності підприємства є реалізація стисненого метану в якості моторного палива за допомогою однієї з найбільших європейських мереж газонаповнювальних компресорних автомобільних станцій.

В «Укравтогазу» є чотири структурних підрозділи, які є його регіональними виробничими управліннями «Харьківавтогаз», «Львівавтогаз», «Київавтогаз», «Донецькавтогаз». Ці підприємства займаються забезпеченням цілодобової роботи 89 АГНКС в 65 містах України. Номінальна потужність АГНКС — від 250 до 510 заправок на добу.

У даному державному підприємстві функціонує Горлівський сервісний сертифікований центр, який займається переобладнанням автомобілів для роботи на СПГ. На даний момент сервісний центр повністю укомплектований новітнім обладнанням та приладами для проведення робіт з переобладнання транспортних засобів, що працюють на СПГ.

Крім цього, компанія регулярно проводить тендери в Київській області. 11 березня з’явилася інформація про те, що підприємство проводить торги на послуги з технічного аналізу та випробуванню (3 лоти). Замовнику потрібні ревізії технологічних газопроводів на різних об’єктах. Крайнім терміном подачі документів для участі в тендері є 14 квітня 2013 року.