Сімферопольське РТМО шукає постачальника вітамінів та антибіотиків

тендерСімферопольське районне територіальне медичне об’єднання оголосило про проведення відкритого конкурсу з вибору постачальника вітамінів, гормонів, антибіотиків і алкалоїдів в 2014 році.

Бажаючі брати участь в ньому можуть подавати свої тендерні пропозиції на розгляд комісії із закупівель до 30-го січня.

Майбутньому переможцю належить забезпечувати поставку товару окремими партіями згідно з письмовими заявками протягом доби з моменту їх отримання. Про це повідомляє e-zakupki. За інформацією замовника медичного тендеру, Сімферопольському РТМО необхідно 460 упаковок вітамінів, 800 упаковок гормонів, 2015 упаковок антибіотиків і 476 упаковок алкалоїдів. Перелік найменувань товару по кожній позиції надано в конкурсній документації.

За умовами тендеру на поставку, якість товару має відповідати державним стандартам і технічним умовам заводу виробника. А термін придатності становити не менше 70 % від загального терміну зберігання. На кожну партію необхідно надати паспорт якості та сертифікат відповідності. Розрахунки з постачальником проводитимуться після пред’явлення ним рахунку на оплату. Можлива відстрочка платежу до 60 днів.