Севастопольська Державтоінспекція закупить понад 360 дорожніх знаків

тендерСпеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця Державної автомобільної інспекції УМВС України в м. Севастополі у 2014 році збирається закупити 364 нових дорожніх знаків.

Як повідомляє e-zakupki, вже оголошено відкритий аукціон з вибору постачальника засобів регулювання дорожнього руху. Документи для участі у тендері в Криму можна подавати на розгляд замовника до 26-го лютого, надавати забезпечення заявок не потрібно.

За умовами торгів, майбутній переможець повинен поставити ДАІ 40 трикутних, 130 круглих, 160 квадратних, 4 квадратних двосторонніх, 30 прямокутних дорожніх знаків різних розмірів. Їх доставка буде здійснюватися готельними партіями за заявкою замовника. Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, знаки повинні бути виготовлені з світловідбиваючої поверхні, а термін їх гарантійної експлуатації становити не менше 5 років.

За інформацією замовника, очікувана вартість закупівлі за результатами тендеру на поставку дорожніх знаків становить 167 тисяч 988 гривень. Розрахунки за товар здійснюватимуться за фактом поставки. Джерелом фінансування є кошти місцевих бюджетів.