Севастопольська влада проведе інвентаризацію земельних ділянок

закупкаУправління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради до кінця поточного року планує здійснити інвентаризацію земельних ділянок Нахімовського району адміністративно-територіальної одиниці міста Севастополя (за винятком деяких населених пунктів, що входять до складу Нахімовського району).

У зв’язку з вищевказаними намірами було оголошено про проведення тендеру на надання науково-технічних послуг. Зокрема, предметом торгів є послуги з дослідження та розробки в галузі геодезії. Для участі у поточному відкритому аукціоні зацікавленим особам необхідно подавати документи і пропозиції за наступною адресою: 99011, м. Севастополь, вул. Леніна, 3, кабінет № 18. Кінцевий термін прийому заявок закінчується 24-го липня.

З переможцем тендеру у Криму укладуть контракт, згідно з яким він повинен завершити роботи з інвентаризації земель Нахімовського району до 15 грудня 2013 року. За умовами замовника, після закінчення всіх етапів виконавець зобов’язаний подати в управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міськради акт здачі-приймання в 2-х примірниках, комплект наукової, технічної та іншої документації, передбаченої технічним завданням і умовами договору. Відзначимо, що всі матеріали за договором (науково-технічна продукція) готуються учасником в 4 примірниках у паперовому та електронному вигляді.

Оформление туристической лицензии и банковской гарантии для турагенства/туроператора