Свердловська станція переливання крові закуповує медінструменти

закупкаСвердловська обласна регіональна станція переливання крові в даний час шукає постачальника інструментів та приладів медичних, хірургічних та стоматологічних (всього — 13 найменувань).

Зараз адміністрація установи готується до проведення відкритих конкурсних торгів, за результатами яких збирається підписати контракт на поставку товару протягом 2014 року. Подавати документи для участі в тендері зацікавлені особи можуть до 6-го лютого.

Як повідомляє Tendergid, замовник не вимагає внесення забезпечення пропозиції. Всю інформацію щодо умов поставок медичних інструментів та приладів, включаючи назву обладнання, одиниці виміру та необхідну кількість, можна подивитися в документації до тендеру на поставку. Там же вказано й перелік вимог безпосередньо до постачальника.

За інформацією замовника медичного тендеру в Луганській області, при передачі закуповуваного товару продавець зобов’язаний надати в станцію переливання крові копії сертифікатів якості, відповідності Держстандарту України та міжнародних систем стандартизації (в паперовому або електронному вигляді).