Психіатрична лікарня в Криму потребує послуг пралень

закупкаКримська республіканська установа «Клінічна психіатрична лікарня № 1» потребує послуг пралень для прання текстильних виробів. Про це повідомляє e-zakupki.

Постачальника даних послуг визначать шляхом відкритого аукціону, про проведення якого вже було оголошено. Тендерні пропозиції від майбутніх учасників приймаються до 27-го лютого. Фінансове забезпечення не вимагається. З переможцем торгів підпишуть контракт до кінця 2014 року.

Як пише безкоштовний сайт тендерів, в обов’язки обраного виконавця увійде приймання текстильних виробів (включаючи їх транспортування, навантаження і розвантаження) для прання раз на тиждень і у виняткових випадках на вимогу лікарні. Всього впродовж року необхідно випрати приблизно 95 тисяч кілограмів виробів. Місце надання послуг — м. Сімферополь та село Олександрівка Білогірського району.

За інформацією замовника організації торгів, він зобов’язується здійснювати оплату послуг постачальнику на підставі виставленого рахунку — фактури, акта прийому-передачі та видаткової накладної на умовах відстрочення платежу на 90 календарних днів з моменту отримання послуги. Ціна буде визначена за підсумками конкурсу.