Про роботу міської ради Керчі писатимуть на перших сторінках

закупкаВиконавчий комітет міської ради Керчі опублікував повідомлення про проведення відкритих конкурсних торгів на надання послуг з висвітлення в 2014 році діяльності органів місцевого самоврядування в друкованому виданні.

Зацікавлені особи можуть направляти або подавати особисто свої тендерні пропозиції на розгляд замовника до 12-го лютого. Як повідомляє e-zakupki.com, заявки не потребують надання забезпечення.

За умовами тендеру на поліграфію, виконавцю належить займатися підготовкою та печаткою матеріалів з ??висвітлення діяльності Керченської міськради, посадових осіб виконкому, його управлінь та відділів у газеті, яка виходить не рідше, чим раз на тиждень. Необхідна мова видання російська, друк — чорно-білий.

Як зазначає безкоштовний сайт тендерів, готові та узгоджені із замовником інформаційні матеріали повинні розміщуватися на перших двох смугах газети. Друковане ЗМІ поширюватиметься на території Керчі, с. Леніне і прилеглих до цих населених пунктів районів.

Розрахунки з виконавцем проводитимуться після пред’явлення замовнику рахунку на оплату поліграфічних послуг протягом 10 банківських днів.