Потрібен постачальник періодики в бібліотеку інституту в Севастополі

закупкаСевастопольський інститут банківської справи, який є філією університету Національного банку України, оголосив про проведення відкритих конкурсних торгів на поставку в 2014 році журналів та періодичних друкованих видань.

Подати свої тендерні пропозиції особи, зацікавлені участю в поточні закупівлі, зможуть до 19-го лютого. Більш пізні терміни надання документів не передбачені. Як повідомляє Tendergid, заявки не потребують внесення фінансового або гарантійного забезпечення.

Переможцю тендеру на поставку періодики в Криму належить забезпечити протягом дії контракту бібліотеку вищого навчального закладу 56 комплектами газет і журналів. З повним переліком необхідних найменувань можна ознайомитися в аукціонній документації. Поставки повинні здійснюватися згідно з графіком виходу періодичних видань.

Як інформує безкоштовний сайт тендерів, оплата за надані послуги замовником здійснюватиметься протягом 10 робочих днів після отримання підписаного уповноваженими особами сторін акта про фактично наданий у повному обсязі товар.