Полтавські комунальники закуплять спецавтомобіль

тендерКомунальне підприємство «Полтавська міська дорожньо-експлуатаційна дільниця» оголосило про проведення відкритих конкурсних закупівель автомобільної техніки.

Зокрема, предметом торгів є поставка трьох автомобілів на шасі самоскида МАЗ-555102 з солерозкидувальним обладнанням МДКЗ-10, поворотним відвалом, тентом, дозуючим пристроєм і системою зволоження.

Місткість кузова авто повинна бути не менше 6 кубометрів. За умовами тендеру на поставку, транспортний засіб має бути надано комунальникам до кінця травня 2014 року. Про це повідомляє Tendergid.

Щоб взяти участь у закупівлях, зацікавлені особи повинні направити свої тендерні пропозиції замовнику до 31-го січня. У складі документів необхідно також надати копію сертифіката УкрСепро на запропоновані автомобілі.

Як зазначає безкоштовний сайт тендерів, вони повинні бути новими, не раніше 2013 року випуску. Гарантійний термін експлуатації — не менше 12 місяців. Разом з транспортними засобами постачальник повинен надати і документи, необхідні для реєстрації в органах ДАІ. Розрахунки за автомобілі будуть здійснюватися протягом 30 календарних днів з моменту їх поставки.