Полтавська психлікарня шукає постачальника автомобільного палива

закупкаПолтавська обласна психіатрична лікарня № 2 «Снітино» підпише контракт на поставку протягом березня-грудня 2014 року пального для власного парку транспортних засобів. Про це повідомляє e-zakupki.

Вже оголошено про проведення відкритих конкурсних торгів, за результатами яких і визначиться постачальник товару. Документи для участі в тендері можна буде подавати до 21-го лютого. Предметом закупівель є бензин марок А-76 (А-80) — 14 тисяч літрів, А-92 — 6100 л, дизельне паливо — 36,5 тисячі літрів.

Як зазначає безкоштовний сайт тендерів, бензин А-76 (А-80) необхідно поставляти замовнику наливом оптовими і дрібнооптовими партіями за попереднім погодженням, а також за талонами. Бензин А-92 — тільки за талонами. Заправка автотранспорту в такому випадку повинна проводитися на автозаправних станціях постачальника в м. Полтава та в Полтавській області, які розташовані максимально близько до структурних одиниць замовника, а точніше містах Полтава, Хорол та Лубни.

За умовами тендеру на поставку пального, розрахунки за контрактом будуть здійснюватися безготівковими платежами протягом 10 банківських днів з моменту отримання кожної партії товару.