Полтавська облрада шукає автомобілі для депутатів

тендерПолтавська обласна рада оголосила про проведення відкритого аукціону з метою підписання контракту з автотранспортною компанією на співпрацю в 2014 році.

За даними Tendergid, предметом торговельних суперечок є послуги щодо забезпечення перевезень депутатів, керівництва та інших співробітників виконавчого апарату обласної ради в службових та представницьких цілях.

Як уточнює безкоштовний сайт тендерів, послуги належить надавати, починаючи з березня. Транспортні засоби майбутньому виконавцю необхідно надавати в робочі дні тижня, в основному в період з 7.30 до 17.30. Оплата здійснюватиметься за фактом надання послуг.

За інформацією замовника тендера на перевезення, автомобілі, що будуть використовуватися для поїздок по місту, території Полтавської області та при необхідності для відряджень у межах України. Всього для облради потрібно 10 одиниць транспорту: 8 легкових автомобілів, 1 автобус і 1 мікроавтобус.

Подавати тендерні пропозиції майбутні учасники закупівель можуть до 20-го лютого. За умовами замовника, на перемогу можуть претендувати тільки ті, чиї автотранспортні підприємства розміщені на території міста Полтава.