Полтавська дитяча міська лікарня закупить вакцини і алергени бактерій

тендерДитяча міська клінічна лікарня міста Полтави проводить відкритий конкурс на закупівлю фармацевтичних препаратів. Йдеться про вакцини (2 найменування) і аллергени бактерій (1 найменування).

Як повідомляє Tendergid, щоб стати учасником торгів, зацікавленим особам потрібно подати свої тендерні пропозиції без надання їх забезпечення на розгляд замовника до 14-го лютого.

Майбутній переможець медичного тендеру повинен здійснювати поставку товару частинами відповідно до письмових заявок адміністрації лікарні, в котрих буде вказана інформація про обсяг необхідних фармпрепаратів. За умовами аукціон, постачальнику необхідно передати їх замовнику протягом доби.

Термін придатності товарів на день поставки повинен становити не менше 80 % від загального терміну зберігання. Якість препаратів повинна відповідати вимогам національних і міжнародних стандартів і підтверджуватися при поставках сертифікатами відповідності виробника.

Як пише безкоштовний сайт тендерів, розрахунки за надані товари будуть проводитися замовником після пред’явлення рахунку на оплату. Можлива відстрочка платежу до 60 днів.