ПАТ Київенерго шукає кращих виконавців

тендерНа сьогоднішній день «Київенерго» — підприємство, яке заслужило хорошу репутацію на ринку збуту електричної енергії. Концерн має хорошу матеріально-технічну базу і забезпечує населення міста Києва електричною та тепловою (на 75%) енергією.

ПАТ Київенерго з належною увагою відноситься не тільки до потреб киян, а й до технічного удосконалення свого підприємства. Свідченням цього є оголошення тендеру в Києві на ремонтно-будівельні роботи з відновлення технічного стану будівель станцій теплопостачання (2 лоти). Процедура закупівлі проводитиметься у формі відкритих торгів. Для участі в аукціоні необхідно подати документи для участі у тендері до 20.05.2013 року. Обов’язковою умовою участі в аукціоні є наявність банківської гарантії в розмірі 3800 (лот 1) і 3200 (лот) гривень. Дана вимога забезпечить підприємству відповідальність і виконання умов договору з боку підрядників, оскільки роботи потрібно виконати до серпня 2013 року.

«Київенерго», як підприємство вищого класу не може дозволити собі неякісно зроблені роботи. Це б підірвало довіру до них як виробництву, яке веде історію свого існування з 1930 року і ще жодного разу не підводило своїх споживачів. Також ПАТ Київенерго не чужі проблеми, які виходять за межі виробництва. Воно активно проводить політику в сфері безпечної праці та сфері охорони навколишнього середовища, таким чином, намагаючись охопити весь арсенал своєї діяльності.