Одеський морський торговельний порт закупить нафтопродукти у переможця тендеру

тендеры на поставкуДля того, щоб закупити паливо, ДП Одеський морський торговельний порт змушений оголосити про проведення тендеру. У двох лотах, на які поділено предмет закупівлі, дизельне паливо і бензин.

Лот 1 — 445 тис. кг дизпалива і 19 тис. кг бензину наливом. У другому лоті — паливо по талонах. Це 5 тис. літрів дизпалива і 9,4 тисяч літрів бензинів різних марок.

Як вказав організатор тендеру в документації конкурсних торгів, паливо він буде очікувати на своєму складі в м. Одеса, Митна площа, 1. Компанія, яка перемогла у торгах, повинна поставляти нафтопродукти окремими партіями в залежності від виробничої необхідності. Крім того, для переможця висувається ще одна умова: поставки потрібно здійснити на умовах DDP, згідно з правилами Інкотермс-2010.

Тендер в Одесі замовник проведе 3 грудня. Процедура розкриття заявок пройде в Управлінні № 1 по вже вказаною адресою. Тендерним забезпеченням буде не страхова гарантія, а завдаток у розмірі 329 тис. грн.., який потрібно перерахувати на розрахунковий рахунок замовника.