На Слов’янській ТЕС реконструюють турбіну

закупкаПАТ «Донбасенерго» оголосило про проведення конкурсних торгів з метою підписання контракту на виконання будівельних робіт. Як повідомляє e-zakupki, потрібна термінова реконструкція турбіни типу К-800 — 240 — 2 ЛМЗ з допоміжним обладнанням у рамках проекту «Слов’янська ТЕС.

Реконструкція енергоблоку ст. № 7 потужністю 800 МВт». Документи для участі в тендері можна подавати замовнику до 21-го лютого.

Згідно з умовами конкурсу, для надання гарантій щодо виконання зобов’язань вимагається надання фінансового забезпечення в розмірі, що не перевищує 1 % від очікуваної вартості закупівлі, що складає 2 мільйони гривень.

За умовами поточного будівельного тендера в Донецьку, всі роботи, передбачені предметом закупівлі, повинні бути завершені до 30-го жовтня 2015 року. Реконструкція турбіни, яка має численні дефекти і знос елементів, виконується з метою підвищення її експлуатаційних показників. Технічні характеристики об’єкта і обсяг робіт з його відновлення можна подивитися в документації на безкоштовному сайті тендерів.

За інформацією замовника, можлива передоплата майбутньому підряднику в розмірі до 50 % від ціни контракту.