Національна телекомпанія України піклується про безпеку

Національна телекомпанія України або Перший національний — це найбільший телевізійний канал в країні, який в числі перших почав мовлення українською мовою та висвітлення національних подій.

У лютому 1939 року в маленькій київській студії вперше відбулася трансляція, що тривала 41 хвилину. Демонструвався портрет Серго Орджонікідзе. 

Сьогодні Перший Національний є єдиним в Україні телевізійним каналом, який покриває 97,5% території держави. Його програми орієнтовані на всі соціальні верстви населення. Пріоритетними напрямками каналу залишаються науково-популярне, інформаційно-публіцистичне, розважальне, спортивне, культурологічне мовлення.

У 1993 році Національна телекомпанія України стала Дійсним Членом Європейської мовної спілки. Україна показала наміри бути невід’ємною частиною міжнародного інформаційного простору.

У зв’язку зі своєю активною діяльністю, НТУ постійно проводить тендери в Київській області. Наприклад, 7 березня поточного року з’явилася інформація про те, що НТУ проводить тендер на послуги з охорони майна, здійснення внутрішнього об’єктового та пропускного режиму. Для участі в тендері конкурсантам слід надати банківську гарантію в розмірі 20 тисяч гривень. Тендерна комісія почне розкриття пропозицій 8 квітня 2013 року, після чого ми і дізнаємося ім’я переможця.