Мукачівська райлікарня закупить 13 найменувань фармпрепаратів

закупкаМукачівська центральна районна лікарня в Закарпатській області шукає постачальника фармацевтичних препаратів. У зв’язку з цим очікується проведення відкритого аукціону, переможець якого отримає на руки контракт на поставки.

Кінцевий термін подачі підготовлених відповідно до вимог тендерних пропозицій від бажаючих поборотися за перемогу в торгах закінчується 27-го лютого. Як повідомляє e-zakupki, від майбутніх учасників, як вирішив замовник, не потрібно внесення забезпечення заявок.

За умовами медичного тендеру, виконавець повинен поставити до райлікарні протягом 2014 фармпрепарати в обсязі 13 найменувань. Серед них — бинти, вата, кетгут, лейкопластир, матеріал атравматичний шовний і лігатурний полігліколід, трансобтураторний субуретральний слінг та ін.

Необхідна кількість товару по кожній позиції зазначена в закупівельній документації. Майбутній постачальник зобов’язаний при здійсненні угоди представити покупцеві всі супровідні документи, в тому числі, що підтверджують якість придбаного товару.

За інформацією замовника тендера на поставку, розрахунки за надані послуги будуть здійснюватися на підставі накладної протягом 30 календарних днів.