Луганська обллікарня шукає охорону для своїх приміщень

тендерЛуганська обласна клінічна лікарня оголосила про проведення відкритого конкурсу на право укладення контракту на надання послуг у сфері громадського порядку та громадської безпеки.

Бажаючі подати свої тендерні пропозиції для участі у процедурі можуть зробити це до 26-го лютого. За інформацією замовника, заявки не потребують фінансового або гарантійного забезпечення та можуть подаватися навіть безпосередньо перед розкриттям конвертів. Про це пише e-zakupki.

Майбутній переможець торгів повинен до кінця 2014 року надавати медичному закладу охорону протягом 24-х годин на добу. Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, виконавцю потрібно забезпечити внутрішню охорону приміщень, що входять в комплекс будівель лікарні та прилеглої території, нагляд за правопорядком з урахуванням коштів зовнішнього спостереження.

Що стосується дислокації постів, то вони повинні знаходитися в приймальному відділенні, розташованому на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку стаціонару обллікарні. Вимоги до охоронців виписані в документації до закупівель. За умовами організації торгів, розрахунки за надані послуги будуть проводитися шляхом поетапної оплати.