Кримський центр санаторного лікування шукає постачальника чаю та кави

тендерЦентр медичної реабілітації та санаторного лікування «Крим» шукає постачальника чаю та кави.

Про це повідомляє e-zakupki. Вже оголошено про проведення відкритих торгів, за наслідками яких буде укладено контракт на поставки напоїв.

Документи для участі в ньому можна подавати до 25-го лютого. Тендерні пропозиції повинні надаватися з урахуванням вартості доставки товару за адресою замовника: п. Партеніт, м. Алушта. Розмір забезпечення заявок становить 1 601,32 гривень (надається у вигляді завдатку).

Замовник вимагає від учасника- переможця тендера на поставку внесення ним не пізніше, чим за три банківських дні до дати укладення контракту забезпечення його виконання, що має дорівнювати 1 % від вартості послуг.

Як зазначає безкоштовний сайт тендерів, для центру реабілітації треба придбати: чай чорний в пакетах «Ліптон», «Шелдон» , «Грінфілд», чай зелений в пакетах «Ахмад», кава розчинна «Якобс», кава мелена «Форт», «Чорна карта», «Еспрессо». Термін поставки — протягом 1 доби. Обсяги по кожному найменуванню вказані в документації до закупівель. Розрахунки за товар здійснюватимуться на умовах відстрочення платежу протягом 60 днів з дня його отримання.