Комунальники Ялти в 2014 році висадять понад 90 тисяч різних квітів

закупкаКомунальне підприємство Ялтинської міської ради «Ремонтно-будівельне управління «Зеленбуд» оголосило відкритий конкурс на придбання квіткової розсади в асортименті.

Ознайомитися з цікавою інформацією щодо підготовлюваного аукціону можна на безкоштовному сайті тендерів. А бажаючі потрапити в число претендентів на підписання контракту можуть подавати замовнику свої тендерні пропозиції до 24-го лютого.  Надавати забезпечення заявок не потрібно. Про це повідомляє e-zakupki.

За умовами закупівель, майбутньому переможцю необхідно протягом 2014 поставити для комунального підприємства 92 тисячі 460 одиниць квіткової розсади наступних видів рослин: тагетис, бегонія, бальзамін, петунія, сальвія, пеларгонія, вербена, агератум, хлорофітум, сеткреазія, портулак, маргаритка рожева, маргаритка біла, маргаритка червона, віола, незабудка, селена, лакфіоль. Інформація про кількість одиниць по кожному найменуванню надана в конкурсній документації.

За інформацією замовника поточних закупівель підприємств України, розрахунки з постачальником розсади будуть проводитися протягом 15 робочих днів з дня отримання товару.