Київська дистанція електропостачання очікує поставки електроприладів

ДТГО Південно-Західна залізниця закупить електричні прилади. Компанію-постачальника замовник визначить за допомогою проведення тендеру. Анонс відкритого конкурсу з’явився в бюлетені державних закупівель 29 жовтня. Як зазначено в ньому, що компанія, що виграла торги, поставить замовнику вісім одиниць комплектних електричних приладів.
Поставки повинні бути здійснені в грудні 2012 року. Продукцію організатор конкурсу буде очікувати на Київській дистанції електропостачання, що знаходиться по вул. Жилянській, 97, в Києві.

Учасникам рекомендується підкріпити свою заявку гарантією для тендера, у вигляді банківської гарантії або договору поруки на суму 40500 грн. Повний пакет документів для участі в тендері, який буде містити і довідку про банкрутство, необхідно направити на адресу замовника в Києві: вул. Лисенка, 6.

Саме тут, 30 листопада, відбудеться важливий етап торгів — розкриття і розгляд тендерних пропозицій. Від перемігшої компанії залежить, чи будуть дані прилади вчасно поставлені замовнику.