Тендер на закупівлю медичного інструментарію

тендер на закупкуЛікувально-профілактичні заклади Києва поповнять свої запаси витратних матеріалів для проведення оперативних нейрохірургічних втручань.

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вже оголосив про проведення відкритого аукціону по закупівлі медичного інструментарію.

Інформацію про нього розмістили відразу на кількох Інтернет-ресурсах, що відстежують дані про майбутні закупівлі. Для участі в медичному тендері зацікавленим особам необхідно до 27-го числа поточного місяця направити на адресу замовника (або надати особисто) свої пропозиції за ціною товару, що купується. Всього для потреб київських лікарень збираються придбати 48 найменувань витратних матеріалів, що використовуються при проведенні операцій.

За умовами тендеру в Києві, майбутній виконавець повинен поставляти товар протягом десяти днів після отримання письмової заявки від замовника. Контракт на надання даних послуг буде підписаний до кінця 2013 року. Зазначимо, що весь закуповуваний товар повинен бути зареєстрованим в Україні належним чином. Для підтвердження учасникам обов’язково потрібно надати копії свідоцтва про державну реєстрацію товару. Інструменти повинні бути виготовлені з високоякісного титану або нержавіючої сталі і відповідати кращим світовим стандартам якості, а також мати маркування відповідності СЕ.

Крім того, пропонований учасниками торгів інструментарій повинен пройти процес пасивації, тобто вся поверхня повинна бути покрита шаром оксиду хрому. При цьому гарантія від виробника на пропонований товар має становити не менше 2 років.