Закарпатська НПА «Племконецентр» шукає будівельного підрядника

закупкаНауково-виробнича асоціація «Племконецентр», розташована на території Закарпатської області (Свалявський район), оголосила про проведення в лютому конкурсних торгів з вибору будівельної підрядної організації.

Як зазначає Tendergid, предметом підготовлюваних закупок є реконструкція 2-х телятників під стайні, будівництво постійної «гуцульської стежки» для потреб проведених семінарів та виявлення робочої продуктивності коней, а також реконструкція адміністративно-учбового приміщення з інфраструктурою.

Документи для участі в тендері прийматимуться до розгляду до 20-го лютого 2014 року. Розмір забезпечення пропозиції повинен становити 1 % від зазначеної суми виконання робіт та перераховуватися на розрахунковий рахунок замовника. За умовами поточного тендера на будівництво, майбутній підрядник повинен приступити до робіт на об’єктах у березні поточного року і закінчити їх не пізніше грудня.

Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, оплата вартості будівельних послуг проводитиметься замовником щомісяця за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Програми транскордонного співробітництва Польщі-Білорусі-України.