Жовтнева ЦРЛ Миколаєва оголосила тендер

закупкаЖовтнева районна лікарня міста Миколаєва спрямовує свою діяльність на надання лікувальної та профілактичної допомоги населенню.

Історія розвитку медицини в Жовтневому районі почалася з початку російсько-турецької війни. Госпіталь був розміщений в 1789 році в селі Вітовка під керівництвом Д.С. Самойловича.

Згодом лазарет реформовано в головний військовий госпіталь. В наш час функціонує корпус на 700 ліжок і поліклініка на 800 відвідувань на добу. На кошти Миколаївського глиноземного заводу в 1981-1982 роках збудували новий терапевтичний корпус. В ЦРЛ були відкриті такі відділення: ЛОР, терапевтичне, нейрохірургічне, гінекологічне, хірургічне, кардіологічне, інфекційне, дитяче, реанімаційне, фізіотерапевтичне. Зараз розширюється лабораторія.

Також впроваджується ряд ефективних і нових методів лікування та діагностики: в хірургічному відділенні був введений лапароскопічний метод лікування жовчнокам’яної хвороби, методика ендолімфатичного і лімфотропного введення антибіотиків.

Крім цього, районна лікарня регулярно проводить тендери в Миколаєві. Наприклад, 1 квітня з’явилася інформація про майбутній тендер на обслуговування і ремонт оптичного та електронного устаткування. Тендер буде включати три лоти. Документи для участі в тендері потрібно подати найближчим часом, адже розкриття пропозицій відбудеться вже 7 травня 2013 року.