ЖКГ Тернополя проводить тендер по ремонту доріг

закупка и тендерыТернопільська міська рада несе відповідальність за благоустрій міських вулиць. У зв’язку з цим проводяться регулярно будівельні тендери в Тернополі з метою закупівлі необхідних матеріалів і пошуку виконавців робіт з реконструкції та ремонту. Зараз міськрада доручила управлінню ЖКГ, екології та благоустрою провести тендер у Тернополі, оскільки вулиця Збаразька потребує капітального ремонту.

За результатами відкритих торгів буде визначений переможець, якому належить до закінчення поточного року виконати ремонтні роботи на ділянці, починаючи з місця, де проходить перетин Бродівської вулиці, вулиці Збаразької та вулиці Воїнів дивізії Галичина.

Кожне підприємство або підприємець, які виявлять бажання взяти участь у конкурсних торгах, зобов’язані подати свою пропозицію до 8:45 25 квітня 2013 року. Тендерну документацію, на підставі якої повинна бути складена заявка, учасники можуть отримати в 311 кабінеті житлово-комунального управління Тернопільської міської ради, яке знаходиться на вулиці Коперніка, 1.

Після закінчення прийому заявок об 11:00 цього ж дня в 208 кабінеті тендерна комісія проведе своє засідання. У ході процедури розкриття пропозицій буде визначено переможця конкурсних торгів.