ДТЕК «Донецькобленерго» замовить монтаж кабельних відгалужень

закупкаДТЕК «Донецькобленерго» оголосило про проведення відкритих конкурсних торгів по вибору підрядної організації для виконання будівельних робіт. Про це повідомляє Tendergid.

Зокрема, уточнюється, що необхідно побудувати кабельне відгалуження від дволанцюгової високовольтної лінії 110 «Ленінська-Заводська», «РТІ-Заводська на ПС «Машзаводська» у Горлівці. Термін виконання робіт — з травня по жовтень 2014 року.

Документи для участі в тендері можна подавати до 13-го лютого. Розмір забезпечення пропозиції при цьому встановлений замовником на позначці 250 тис. грн. Воно повинно бути надано у вигляді банківської гарантії по Україні.

За умовами торгів, майбутньому підряднику необхідно приступити до обов’язків протягом 5 робочих днів з моменту надання йому будмайданчика і передачі необхідної проектної документації. По завершенню будівництва об’єкта замовник очікує гарантію нормальної експлуатації протягом 10 років.

За інформацією замовника тендера на будівництво, підряднику буде виплачений аванс в розмірі 30 % від вартості матеріалів і устаткування. Остаточна оплата за договором буде здійснена по закінченні 90 календарних днів з моменту підписання актів виконаних робіт.