ДП «Луганськвугілля» придбає нове обладнання для гірських робіт

закупкаДержавне підприємство «Луганськвугілля» Міністерства енергетики та вугільної промисловості України оголосило про проведення відкритого конкурсу на укладення контракту на поставку машин і обладнання для гірничих робіт.

За умовами організації торгів, бажаючі стати їх учасником повинні встигнути підготувати і подати на розгляд замовника свої комерційно-технічні пропозиції до 27-го лютого. Як зазначає e-zakupki, надавати разом із заявками їх забезпечення не потрібно.

Майбутній переможець поточного тендера на поставку повинен забезпечити вугільне підприємство необхідним товаром протягом березня-грудня поточного року. Він повинен бути відвантажений на склад замовника протягом 3-х днів з дня отримання відповідної заявки.

За умовами закупівель підприємств України, для потреб ДП «Луганськвугілля» необхідно придбати конвеєри, лебідки, труби з фланцем і метизами, вентилятор місцевого провітрювання, компресорну установку, насос, стрічковий конвеєр і ін.

Число найменувань і кількість по кожному з них зазначено в документації до закупівель. Оплата за товар здійснюватиметься за фактом постачання протягом 180 календарних днів після його отримання в зазначеному місці призначення.