ДОЦ «Прибережний» закупить електростанцію для резервного живлення

тендерДитячий оздоровчий центр «Прибережний» Державної прикордонної служби України оголосив відкритий аукціон на закупівлю електростанції для забезпечення ДОЦ резервним електроживленням.

Кінцевий термін подачі комерційних пропозицій для участі в тендері закінчується 26-го лютого. Фінансового забезпечення вони не потребують.Всі отримані заявки будуть розглянуті комісією по закупкам протягом максимум 20 днів, після чого оголосять переможця. Про це повідомляє e-zakupki. Як уточнює безкоштовний сайт тендерів, для потреб ДОЦ «Прибережний», розташованого на Кримському півострові у м. Саки, необхідно придбати міні-електростанцію з дизельним двигуном потужністю не менше 128 кВт, типу дизель-генератора COELMO модель SFDT9N. Граничний термін поставки обладнання — квітень 2014 року.

За умовами замовника, гарантійний термін роботи електростанції повинен бути не менше 3-х років від дати її введення в експлуатацію. Необхідні технічні параметри до обладнання вказані в документації до конкурсу. Розрахунки за контрактом з переможцем тендеру на поставку будуть здійснюватися за фактом наданих послуг протягом 60 календарних днів.