Для шкіл Лохвицького району Полтавщини потрібен постачальник обідів

закупкаВідділ освіти Лохвицької райдержадміністрації Полтавської області запрошує до участі у відкритих конкурсних торгах, що передбачають укладення контракту на надання послуг їдалень в березні-грудні 2014 року.

Як повідомляє Tendergid, майбутній переможець закупівель підприємств України повинен забезпечити харчування учнів Лохвицької гімназії № 1, ЗОШ № 2 та ЗОШ № 3, Червонозаводської ЗОШ № 2, Сенчанської ЗОШ, Пісківської ЗОШ, Вирешальненської ЗОШ.

Норми у вищевказаних загальноосвітніх закладах для одноразового харчування учнів 1-4 класів та норми заміни одних продуктів іншими, а також найменування страв, їх калькуляція і приблизні варіанти меню, які можуть пропонуватися учасниками, можна подивитися в документації, розміщеній на безкоштовному сайті тендерів. За умовами замовника, продукти, з яких будуть готуватися страви для школярів, повинні бути належної якості, дозволені до застосування в Україні та відповідати вимогам за термінами придатності.

Документи для участі в тендері можна подавати на розгляд комітету із закупівель до 27-го лютого. Надання гарантії у зв’язку з поданням заявки у вигляді фінансового забезпечення не потрібно.