Диканський лісгосп шукає постачальника автомобільного палива

закупкаДержавне підприємство «Диканське досвідне лісомисливське господарство» оголосило про проведення конкурсних торгів по вибору постачальника бензину і дизельного палива в 2014 році.

Документи для участі в тендері можна подавати на розгляд комітету із закупівель до 28-го лютого. Обов’язковою умовою є наявність у претендентів автозаправних станцій, розташованих на відстані не більше 5 км від місцезнаходження замовника.

За умовами тендеру на поставку в Полтавській області, майбутній переможець повинен здійснювати продаж нафтопродуктів через стаціонарну мережу АЗС за талонами та смарт-картками. Всього лісгоспу потрібно 2500 літрів бензину марки А-95, 42 000 л марки А-92 і 19 500 літрів дизпалива. Про це інформує e-zakupki.com.ua.

Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, обсяг разової партії пального буде визначатися замовником і доводитися до постачальника відповідною заявкою. Продукти нафтопереробки повинні бути літніми або зимовими, в залежності від сезону. Якість пального слід підтвердити сертифікатом відповідності виробника на підставі діючих в Україні ГОСТів.

Розрахунки за поставлений товар здійснюватимуться шляхом 100 % передоплати на підставі виставленого рахунку.