ДАТ «Чорноморнафтогаз» хоче застрахувати вертоліт

тендерДержавне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» оголосило про проведення конкурсних торгів на надання послуг обов’язкового страхування повітряного судна (вертольота «Agusta AW 139») терміном на 1 рік.

Документи для участі в тендері бажаючим слід подавати на розгляд закупівельної комісії до 13-го лютого. Як повідомляє Tendergid, замовник вимагає від претендентів на укладення контракту внесення гарантійного забезпечення пропозиції у формі завдатку, розмір якого становить 84 800 грн.

У документації до тендеру на страхування вказано, що цивільний вертоліт «Agusta AW 139» є 6-тонним двохруховим повітряним судном середньої вантажопідйомності. Він може перевозити 12-15 пасажирів або вантаж на великі відстані. Ідеальний для здійснення польотів над морем. Страхова сума вертольота становить 106 430 000 140 грн.

Як інформує безкоштовний сайт тендерів, страховий поліс буде дійсний на території України, у тому числі в акваторіях Чорного та Азовського морів, території, де розташовані виробничі об’єкти ДАТ «Чорноморнафтогаз» і всього світу, за винятком декількох регіонів.