ГУ юстиції Криму потребує постачання газет і журналів

закупкаГоловне управління юстиції Мін’юсту України в Автономній Республіці Крим оголосило про проведення відкритих конкурсних торгів на поставку протягом 2014 року журналів та періодичних друкованих видань (всього — 24 найменування).

Тендерні пропозиції від зацікавлених у здійсненні поставок прийматимуться до 7-го лютого. Надавати забезпечення заявок не потрібно.Як повідомляє безкоштовний сайт тендерів, майбутній виконавець повинен забезпечувати доставку місцевих газет в робочі дні не пізніше 11.00 з дня їх виходу з друку. Місцеві друковані видання, день виходу яких припадає на вихідний, — до 11.00 наступного за ним робочого дня.

Решта газет повинна надходити до відділень ГУ юстиції Криму не пізніше, ніж на другий робочий день від дати виходу їх з друку, журнали — не пізніше, ніж на сьомий робочий день. Поставка друкованих ЗМІ повинна здійснюватися за адресами, вказаними в документації до тендеру на поліграфію. Там же присутня інформація про найменування видань, що поставляються і необхідну кількість комплектів. За умовами замовника аукціону, розрахунки за надані послуги по предмету договору будуть здійснюватися шляхом 100 % передоплати.