В українському Кабміні подивляться на світ через нові вікна

закупкаУ будівлі по вулиці Грушевського, 12/2 у Києві, добре відомій як Будинок уряду, поміняють вікна.

Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України вже готується до проведення конкурсних торгів для підписання договору з підрядником, що спеціалізується на продажі та установці віконних блоків.

На аукціон виставлено два лоти: № 1 — дерев’яний дубовий віконний блок (10 штук) і № 2 — алюмінієвий віконний блок (10 штук). За умовами тендеру в Києві, майбутньому виконавцю послуг потрібно встановити їх протягом 10 днів з моменту укладення договору про закупівлю.

Зазначимо, що для того, щоб не заважати роботі співробітників Секретаріату Кабміну, генпідрядник повинен виконувати роботи з 19.00 до 6.00, включаючи робочі, святкові і вихідні дні. Після завершення установки віконних блоків він зобов’язаний надати гарантію якості на термін, не менше 24 місяців з дня підписання акта про здачу-приймання.

Бажаючим взяти участь у відкритому аукціоні на капітальний ремонт Будинку уряду (заміна аварійних віконних блоків) слід поквапитися з підготовкою тендерної пропозиції, оскільки кінцевий термін прийому заявок закінчується 23-го липня. Пропозиції конкурсних торгів потрібно подавати у письмовій формі за адресою замовника.

Фінансування робіт з капітального ремонту Будинку уряду відбуватиметься за рахунок бюджетних коштів.