В Ужгородському районі до кінця 2014 року відкриють ще один дитячий садок

тендерБольшегеевецъка сільська рада Ужгородського району збирається розпочати роботи з реконструкції нежитлової будівлі, що знаходиться по вул. Головна, 91 в с. Б. Геївці. Як повідомляє e-zakupki,  її хочуть переобладнати під дитячий садок.

В даний час сільрада веде пошуки підрядної організації, що бажає взяти на себе обов’язки з облаштування дошкільного навчального закладу. Зокрема, вже було оголошено про проведення відкритих конкурсних торгів, за результатами яких має визначитися виконавець будівельних робіт.

Документи для участі в тендері можна подавати на розгляд закупівельної комісії до 23-го січня. Перед підготовкою тендерної пропозиції кожен з можливих претендентів на укладення контракту має право ознайомитися з об’єктом, на якому виконуватимуться роботи з перепрофілювання приміщення.

За умовами будівельного тендера в Закарпатті, послуги підрядника повинні включати, як будівельно-монтажні послуги, так і поставку необхідного обладнання. Обсяги по кожному з пунктів вказані в документації до аукціону. Роботи на об’єкті повинні початися в лютому, а закінчитися в грудні 2014 року