Банківська гарантія

На сьогоднішній день в Україні передбачено два види тендерного забезпечення: забезпечення тендерної пропозиції та забезпечення договору (Закон України «Про здійснення державних закупівель»).
Тендерне забезпечення — це гарантія, якою повинно супроводжуватися кожна тендерна пропозиція. По суті, це захист замовника тендеру від недобросовісних учасників.
Сьогодні оптимальним рішенням є банківська гарантія. Така гарантія дозволять замовнику тендеру бути на 100% впевненим у порядності постачальників, або ж, у відшкодуванні збитків у разі несумлінного виконання постачальником своїх обов’язків за договором.

Але в отриманні банківської гарантії є стримуючий момент — заморожування оборотних коштів, бюрократична тяганина, і, як наслідок — невчасна подача конкурсної пропозиції.

Є кілька причин звернутися саме до нас:
Ми не вимагаємо заморожування активів, як грошових, так і інших;
Банківська гарантія надається протягом 2-х банківських днів;
При повторному зверненні гарантія надається протягом 1 банківського дня;

До 50 000 грн. — 1000 грн.
Свыше 50 000 грн. — 3% (минимум 1950 грн.)

(067) 218-81-84

У відповідності зі статтею 24 (частина 1) Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовнику надається право вказувати у тендерній документації інформацію про необхідність надання тендерного забезпечення та його форми (банківська гарантія, або іншого забезпечення), і розмірів. Так само, в документації вказуються випадки, в яких тендерне забезпечення не повертається учаснику торгів.

«… На вимогу замовника учасник під час подання пропозиції конкурсних торгів одночасно вносить забезпечення, розмір якого не повинен перевищувати один відсоток очікуваної вартості у разі проведення торгів на закупівлю робіт та п’ять відсотків у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених документацією конкурсних торгів … «